Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reabilitare / modernizare / consolidare drumuri de interes local: 7500 lei / km Lucrari de alimentari cu apa: 8.500 lei / km Lucrari de canalizare: 10.500 lei / km Lucrari de reabilitare /modernizare / consolidare constructii civile inclusiv instalatii aferente: 2-3% din valoarea C+M fara TVA functie de complexitate - DIRIGENTIE SANTIER ,,REFACEREA DRUMURILOR COMUNALE SI SATESTI IN COMUNA PIETROASELE,JUD.BUZAU
- Număr anunț
- DA26092634
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
- Furnizor / câștigător
- MONTANA EDIL SRL (CUI 21459317)
- Cod CPV
- 71521000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.