Atribuită Cumpărare directă

Pachetul de produse contine urmatoarele: 1. Tricou sport cu maneca lunga - 100 BUCATI cu urmatoarea distributie a marimilor: S-10 buc.; M-25 buc.; L-25 buc.; XL-25 buc.; XXL - 15 buc. 2. Tricou sport cu maneca scurta - 101 BUCATI cu urmatoarea distributie a marimilor: S-11 buc.; M-25 buc.; L-25 buc.; XL-25 buc.; XXL - 15 buc. Pe toate produsele comandate se va imprima prin serigrafiere urmatoarele: - pe partea stanga fata "INFANTERIA MARINA", MARIME FONT 1.2 CM, culoarea neagra - pe centru spate "SEMPER PRAESENS", MARIME FONT 2.5 CM, culoarea neagra.

Număr anunț
DA26091465
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.533,61 RON
Valoare atribuită
9.533,61 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.533,61 RON

din 9.533,61 RON estimat