Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in achizitii publice pentru achiziția de AUTOBUZE ELECTRICE ȘI STAȚII DE ÎNCĂRCARE Proiect “Reinnoirea parcului de mijloace de transport public cu autobuze electrice, in vederea reducerii emisiilor de carbon in Orasul Voluntari conform prevederilor caietului de sarcini asumat prin oferta depusa in urma anuntului de publicitate publicat sub nr. DVI 2120/28.07.2020
- Număr anunț
- DA26079856
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.