Atribuită
Cumpărare directă
Nr crt. Denumirea produsului U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoarea fara TVA 1 ANTIGEL CONCENTRAT TIP D 1L BUC 3 15.8487 47.55 2 APA DEMINERALIZATA 1L BUC 3 2.1008 6.30 3 SPRAY CURATAT L-T BUC 1 12.7311 12.73 4 SET CUREA DISTRIBUTIE DACIA OE BUC 1 185.0420 185.04 5 POMPA APA DACIA OE BUC 1 249.0336 249.03 6 SET CUREA ACCESORII DACIA OE BUC 1 179.3277 179.33 7 FULIE ALTERNATOR INA BUC 1 126.0420 126.04 8 INL SET CUREA DISTRIBUTIE ORE 4 105.0000 420.00 9 TEST NOXE (OPERATIUNE) ORE 1 105.0000 105.00 10 INL FULIE ALTERNATOR(CU DISTRIBUTIE DEMONTATA) ORE 0.6 105.0000 63.00 11 IGIENIZARE SISTEM VENTILATIE HABITACLU ORE 1 84.0336 84.03 TOTAL: 1478.06 LEI Preturile nu includ TVA
- Număr anunț
- DA26093798
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- TD AVANT GARAGE S.R.L. (CUI 39272370)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.478,06 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.