Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: PACHET UM 01495 CINCU UM 02468 SMARDAN Piele de caprioara- buc 43x32x0,2cm buc 8 12,61 100,88 Lichid de frana l 10 15,13 151,3 Talc kg 3 25,21 75,63 Vopsea rosu kg 1 21,01 21,01 Vopsea galben kg 1 21,01 21,01 Vopsea albvastru kg 1 21,01 21,01 Vopsea negru kg 3 21,01 63,03 Vopsea alb kg 2 21,01 42,02 Vopsea kaki kg 9 25,21 226,89 Diluant 0,9 l buc 15 7,14 107,1 Alcool tehnic bidon 0,9 buc 3 10,5 31,5 Soda calcinata kg 13 4,62 60,06 Panza slefuit coli 17 2,1 35,7 Maturi mici buc 2 6,3 12,6 Maturi cu coada buc 2 7,98 15,96 Maturi fara coada buc 4 6,3 25,2 Perii spalat buc 9 9,24 83,16 Pensule buc 6 5,46 32,76 Detergent spuma activa buc 10 8,4 84 UM 02468 SMARDAN 0 Piele de caprioara buc 43x32x0,2 buc 8 12,61 100,88 Lichid de frana l 10 15,13 151,3 Talc kg 3 25,21 75,63 Vopsea rosu kg 1 21,01 21,01 Vopsea galben kg 1 21,01 21,01 Vopsea albvastru kg 1 21,01 21,01 Vopsea negru kg 3 21,01 63,03 Vopsea alb kg 2 21,01 42,02 Vopsea kaki kg 9 25,21 226,89 Diluant 0,9 l buc 10 7,14 71,4 Alcool tehnic bidon 0,9 buc 3 10,5 31,5 Soda calcinata buc 13 4,62 60,06 Panza slefuit buc 17 2,1 35,7 Maturi mici buc 2 6,3 12,6 Maturi cu coada buc 2 7,98 15,96 Maturi fara coada buc 4 6,3 25,2 Perii spalat buc 9 9,24 83,16 Pensule buc 6 5,46 32,76 Detergent kg 10 8,4 84 UM 01495 CINCU 0 Piele de caprioara buc 43x32x0,2 buc 16 12,61 201,76 Lichid de frana l 20 15,13 302,6 Talc kg 4 25,21 100,84 Vopsea rosu kg 1 16,81 16,81 Vopsea galben kg 1 16,81 16,81 Vopsea albvastru kg 1 21,01 21,01 Vops
- Număr anunț
- DA26083193
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.562,61 RON
- Valoare atribuită
- 4.562,61 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.