Atribuită Cumpărare directă

Cartus echivalent pt HP LaserJet M181, Black 1000 1 1 BUC Cartus echivalent pt HP LaserJet M181, Cyan, Magenta, Yellow 900 3 BUC Cartus echivalent pt Xerox 3140 2 BUC 4 Cartus echivalent pt Brother TN1030 2 BUC 5 Cartus echivalent pt HP M227, CF230X 3000 5 BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26084003
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI 15818548)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,98 RON
Valoare atribuită
862,98 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,98 RON

din 862,98 RON estimat