Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECONOM HARTIE COPIATOR A4 80 GR/MP (2500 coli + set pix Tratto) 14 X 62,4 = 873,6 SET ECONOM CORECTOR FLUID CU BURETE (2buc/set): 5 X 10,8 = 54 PACHET ECONOM BIBLIORAFT PLASTIC 8CM (2BUC/PAC): 5 X 11,6 = 58 SET ECONOM DOSAR SINA PLASTIC (10 BUC/SET): 5 X 6,9 = 34,5 PACHET ECONOM FOLIE DOCUMENT A4 (2SET/PAC): 5 X 14 = 70 SET ECONOM CAPSE NR. 24/6 (2 buc/set): 5 X 1,8 = 9 PERMANENT MARKER SCHNEIDER 130: 15 X 2,9 = 43,5 SET ECONOM AGRAFE MARI 50 MM (2buc/set): 5 X 4,8 = 24 SET ECONOM CAIET A5 48 FILE HERLITZ MATE/DICTANDO (5buc/set): 1 X 7 = 7 SET ECONOM CAIET A4 SPIRA HERLITZ 70 FILE MATE/DICTANDO (5buc/set) 1 X 21 = 21 SET ECONOM DOSAR SINA RO (10 BUC/SET): 5 X 3,8 = 19 SET ECONOM AGRAFE MARI 77 MM (2buc/set): 2 X 24,6 = 49,2 SET ECON BON TRANSFER (2BUC/SET): 5 X 5,8 = 29 SET ECONOM CALCULATOR MILAN 012 12DG (2BUC/SET): 1 X 60,6 = 60,6 SET ECONOM CAPSE 24/6 TIP CLESTE (CAPSATOR 24/6+CUTIUTA CAPSE 24/6) 2 X 31,6 = 63,2 SET ECONOM DOSAR PLIC RO (10BUC/SET): 5 X 3,8 = 19 BONETE: 1000 X 0,23 = 230

Număr anunț
DA26076985
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664,60 RON
Valoare atribuită
1.664,60 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664,60 RON

din 1.664,60 RON estimat