Atribuită Cumpărare directă

Confecționare grătare metalice pentru rigole , sat Pietroasa, comuna Pietroasa conform listelor de cantități ce vor fi puse la dispoziția executantului care se închid pe valoarea estimata de 121.926,20 lei fără TVA.

Număr anunț
DA26047173
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
Furnizor / câștigător
ECO MIHIŞ SRL (CUI 37337499)
Cod CPV
45223210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121.926,20 RON
Valoare atribuită
121.926,20 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121.926,20 RON

din 121.926,20 RON estimat