Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie pe o suprafata totala de 10.500 mp. repetate de 4 ori la interval de o saptamana. Serviciile vor fi prestate conform specificatiilor tehnice atasate, in baza angajamentului legal (comanda ferma sau contract). Persoana de contact: Valerica Lungu tel.0757022230, email valerica.lungu@mt.ro
- Număr anunț
- DA26092934
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- STEVIZO SERV SRL (CUI 26462771)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.