Atribuită Cumpărare directă

Aparat dezinfectat aer 2*24W,Stativ mobil cu roti pentru aparatul de dezinfectat aerul 2*24W

Număr anunț
DA26100504
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.536 RON
Valoare atribuită
16.536 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.536 RON

din 16.536 RON estimat