Atribuită
Cumpărare directă
*ANTIBIOGRAMA - Fluconazole /Fluconazol, FLU-10, cartus x50discuri, cod ASD03931 ANTIBIOGRAMA – Ketoconazole/Ketoconazol, KTC-10, cartus x50discuri, cod ASD04750, 1% discount aplicat, lichidare stoc ANTIBIOGRAMA – Amphotericin B (Amfotericina B), AMB-20, cartus x50discuri, cod ASD00451, expira 2021.01.08, 10% discount aplicat, lichidare stoc ANTIBIOGRAMA – Nystatin/Nistatina, NY-100U, sinonime: Stamicin, cartus x50discuri, cod ASD06690, 1% discount aplicat, lichidare stoc
- Număr anunț
- DA26078023
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,91 RON
- Valoare atribuită
- 22,91 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.