Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cant. UV ARIEL PODS COL STYLE 39SP BU 1 1 ARIEL PODS TOUCH OF LEN.3 BU 1 1 BIOCARPET 500ML+250ML RE 4 1 PRONTO SP.LEMN CL300+DET. BU 1 1 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML BU 5 1 RIVEX GEAM CL.PULV750ML RE 2 1 RIVEX GEAM MENTA PULV.750 BU 1 1 PEAK WC APA AZUR 4X50GR BU 2 1 AIR WICK FRES.2XREZ 250ML BU 1 1 AIR WICK SAT MOON LI2X250 BU 1 1 AMBIPUR 3VOL.EL.REZ.FL.SP BU 1 1 AUTAN TROPICAL SPRAY100ML TU 1 1 ANA ALCOOL SANITAR 70% 50 BU 24 1 DETTOL SPR.DEZ.MOUNT.AIR. BU 2 1 HIGEEA GEL DEZINF.1L BU 2 1 PANASONIC BATERII R3 10+1 BL 1 10 PANASONIC BATERII R6 10+1 BL 1 10 DUNLOP SUPORT GSM BU 1 1 CASTROL EDGE TD 5W-40 4L BU 1 1RTC BURETE PT TABLA MAGNE BU 5 1 GPV PLIC DL AUTOADEZIV/10 PC 1 100 GPV PLIC LC6 SILIC/200BUC BU 1 1 GPV PLIC TC4 SILICON/50B IF 1 50 GPV PLIC TC5 GUMAT PC 1 100 ROM PLIC CD GUMAT IF 1 100 ROM PLIC B4 BURD.SIL.KRAF IF 1 10 NUSA BANDA ADEZ. TRANSP/4 IF 2 6 SCR BANDA ADEZ.19MMX33M IF 2 5 ROM ETICH AUTOAD 12/A4,10 CU 1 100 VLA COPERTI CART.INDOS/15 IF 2 1 VLA COPERTI TRANSP/FUM 15 IF 2 1 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL SE 1 3 TPS REZ.MOP BUM
- Număr anunț
- DA26100610
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.368,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.368,63 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.