Atribuită Cumpărare directă

Asistenta tehnica pt. "Continuarea lucrari parcare etajata instalatie de transport pe cablu telegondola in orasul Borsa", respectiv: asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de executie a lucrarilor cf autorizatiei de constructie cit si prezenta la fazele incluse in programul de control al lucrarilor de executie continut in proiectul tehnic , avizat de ISC

Număr anunț
DA26082388
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
BRUVAS DESIGN SRL (CUI 32452764)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.000 RON
Valoare atribuită
128.000 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.000 RON

din 128.000 RON estimat