Atribuită Cumpărare directă

Gel igienizant pentru maini 5L (70% alcool) buc 3 pret 250 valoare 750 RON Gel igienizant pentru maini 1L (70% alcool) buc 5 pret 55 valoare 275 RON Pompa (pulverizator) pentru flacon buc 5 pret 4 valoare 20 RON Solutie dezinfectantă Clean Touch pentru suprafete 5 L buc 3 pret 45 valoare 135 RON

Număr anunț
DA26098779
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Furnizor / câștigător
OMICRON DISTRIBUTION SRL (CUI 38091480)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat