Atribuită
Cumpărare directă
CAPSATOR 20 COLI 24/6 MODEL EM-7 ARGINTIU/NEGRU NOKI NKEM7020 buc 3 HARTIE COPIATOR A4 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 003R94585 top 35 SFOARA BUMBAC 90G ALBA AM000015 ghem 5 FLUID CORECTOR (SOLVENT) 20ML KORES KO66101 buc 2 BANDA CORECTOARE 5MM*6M DELI DLE8101 buc 1 PIX TIKKY 3 NEGRU ROTRING RO1904629 buc 24 PERFORATOR 25 COLI E0142 DELI DLE0142 buc 5 LIPICI STICK 36G DELI DLEA20310 buc 5 DECAPSATOR NOKI NKL6 buc 5 PLIC C6 AUTOAD 70G 114*162MM ALB GPV GP121101B buc 100 FOARFECA BIROU 21CM SOFTGRIP KORES KO35210 buc 3 AGRAFE METAL 33MM 100 BUC/CUT DELI DLE39712 cutii 20 MARKER WHITEBOARD NEGRU VELLEDA 1701 BIC BC904937 buc 48 HARTIE COPIATOR A4 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 003R94585 top 30 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ROSU NOKI NK56412080 buc 20 PIX TIKKY 3 NEGRU TIP P ROTRING RO1904629 buc 24 LIPICI STICK 40G KORES KO12402 buc 5 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI NK4830 set 10
- Număr anunț
- DA26100773
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.178 RON
- Valoare atribuită
- 2.178 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.