Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicale de medicina muncii la controlul periodic pe categorii de personal conform legislatiei in vigoare pentru personalul angajat al institutiei publice, in limita a 31 de persoane, constand in: examen clinic cu eliberarea fisei de aptitudine pentru toti angajatii institutiei, ekg cu interpretare, glicemie,audiometrie,examen coproparazitologic, examen coprobacteriologic si examen psihologic acolo unde legislatia o cere.
- Număr anunț
- DA26092078
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.060 RON
- Valoare atribuită
- 3.060 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.