Atribuită Cumpărare directă

Cremă de curăţat cu microparticule, neabrazivă, care curăţă eficient, diverse suprafeţe (obiecte din ceramică, sticlă, etc) protejează pielea, capacitate 750gr/buc.

Număr anunț
DA26085154
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,40 RON
Valoare atribuită
144,40 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,40 RON

din 144,40 RON estimat