Atribuită Cumpărare directă

Birou 1200x750x800-2 bucati ,pal cires 344,prevazut cu spatiu sertar si usa si un spatiu unitate si polita tastatura,pret 405lei pe bucata Raft 800x350x2000,pal stejar antracit,prevazut cu 7 spati depozitare ,pret 326 lei

Număr anunț
DA26085514
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
QUALITY CONFORT DESIGN S.R.L. (CUI 24729318)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.136 RON
Valoare atribuită
1.136 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.136 RON

din 1.136 RON estimat