Atribuită
Cumpărare directă
10 6022359 CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X120X22MM BUC 20,00 15,28 256,81 48,79 20 6022166 CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X150X22MM BUC 3,00 19,10 48,15 9,15 30 6022219 CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X100X22MM BUC 3,00 12,74 32,12 6,10 40 5008947 GLETUL MESERIASULUI GM 5 KG BUC 1,00 8,33 7,00 1,33 50 5001891 EMAIL IDEEA BEJ E51420 2,5L BUC 4,00 61,26 205,92 39,12 60 5009517 STICKY SOLUTIE ANTIMUCEGAI FORTE 0,7L BUC 10,00 17,83 149,83 28,47 70 5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO BUC 10,00 128,00 1.075,63 204,37 80 8011886 SINA PVC MUNCHEN BM1 180 CM BUC 6,00 20,99 105,83 20,11 90 8011888 SINA PVC MUNCHEN BM1 250 CM BUC 6,00 27,99 141,13 26,81 100 8011889 SINA PVC MUNCHEN BM1 300 CM BUC 7,00 30,99 182,29 34,64
- Număr anunț
- DA26031126
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENEI (CUI 29121582)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.204,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.204,71 RON
- Data publicării
- 25.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.