Atribuită Cumpărare directă

Set curatenie (galeata + mop plat)

Număr anunț
DA26095333
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
MELA-ROX COM SRL (CUI 5290584)
Cod CPV
39224330-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,60 RON
Valoare atribuită
252,60 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,60 RON

din 252,60 RON estimat