Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare medicală pentru un ofiter ce încadrează o funcție de reprezentant militar la misiune permanentă a României pe lângă ONU, cu sediu în NEW YORK/SUA. Persoana asigurată: Cdor. Avram Călin Dan Perioada asigurată: 07.08.2020-31.07.2021 (359 zile). Specificatii tehnice conform documentului atasat.
- Număr anunț
- DA26095729
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.248,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.248,95 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.