Atribuită Cumpărare directă

Fiset metalic fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm pentru utilizare comerciala si industriala, cu seif metalic prevazut cu cheie. Dimensiune mobilier metalic: - 90x40x180 cm (LxAdxH) Descriere: * Constructie sudata din otel cu pereti simpli * Tabla 0.7 mm * Prevazut cu 3 polite reglabile pe inaltime * Seif metalic prevazut cu cheie * Sistem de inchidere sus-jos * Incuietoare cu 2 chei * Greutate maxima suportata de polita: 35 kg * Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri Certificare: * ISO 9001:2008 Quality Management * ISO 14001:2004 * Environmental Management * OHSAS 18001:2007 Health and Safety Management

Număr anunț
DA26098801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BRASOV (CUI 29341308)
Furnizor / câștigător
MARCOSHOP MOBILI S.R.L. (CUI 38788411)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.586,54 RON
Valoare atribuită
1.586,54 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.586,54 RON

din 1.586,54 RON estimat