Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu uși si ferestre din PVC conform anunțului de publicitate cu nr. ADV1160105

Număr anunț
DA26034546
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
EVIDENT VERIAN SRL (CUI 38456153)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.885 RON
Valoare atribuită
2.885 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.885 RON

din 2.885 RON estimat