Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor de retea 6 prize, 3500W, cablu 5m Well, EXTS-6S5M-PROT/02-WL. Produsul sa fie livrat în ambalaj original etichetat de la producător, să nu prezinte deteriorări, să fie însoțit de certificate de calitate, conformitate si garanție. Termenul de livrare sa fie pana la data de 10.08.2020 de la finalizarea achizitiei prin intermediul SICAP. Factura fiscală să fie detaliată pentru fiecare produs în parte conform cantităților si prețurilor din SICAP.

Număr anunț
DA26067821
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.172 RON
Valoare atribuită
3.172 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.172 RON

din 3.172 RON estimat