Atribuită Cumpărare directă

MicroAmp™ Optical Adhesive Film. 100 covers, MicroAmp™ Optical 96-Well Reaction Plate. 96 x 0.2 ml

Număr anunț
DA26029015
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.505 RON
Valoare atribuită
2.505 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.505 RON

din 2.505 RON estimat