Atribuită Cumpărare directă

Teste Latex - CRP, Proteina C Reactiva kit x 100 teste, controale incluse; Antigen HBS (HBSAG), test rapid caseta; Anti HCV, test rapid caseta; Anti HIV 1&2,test rapid caseta.

Număr anunț
DA26026760
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055 RON
Valoare atribuită
2.055 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055 RON

din 2.055 RON estimat