Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de produse - pachet unelte si materiale, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti si reparatii in Comuna Grumazesti, judetul Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 172 din 03.08.2020. Caracteristici pachet unelte si materiale conform referat de necesitate: lopata lucru - 2buc*12,605=25,21; foarfeca crengi 3835A - 1buc*42,0168=42,0168; foarfeca crengi maner telescopic -1buc*55,4622=55,4622; grebla frunze reglabila - 1buc*19,3277=19,3277; lopata lacuita 270 – 2 buc*11,7647=23,5294; harlet galben - 2buc*12,605=25,21; mistrie inox colt int 80 -1buc*11,7647=11,7647;canciocotel galvanizat -1buc*14,2857=14,2857; galeata 12l - 2buc*4,2017=8,4034; ruleta 5m cu protectie - 1buc*15,9664=15,9664; coada vulpe 500 T4 -1buc*23,5294=23,5294; coada unelte - 7buc*8,4034=58,8238; disc motocoasa D255 - 1buc*20,1681=20,1681; disc motocoasa aripi D255 - 1buc*20,1681=20,1681; fir cositoare 3*15m - 2buc*9,2437=18,4874; roata roaba 3.5*8 - 1buc*46,2185=46,2185; sfoara g10 25m -1buc*25,2101=25,2101; cauciuc cu camera 4.8*4 - 1buc*23,5294=23,5294. Total valoare pachet fara TVA = 477,31 lei.

Număr anunț
DA26095386
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
477,31 RON
Valoare atribuită
477,31 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

477,31 RON

din 477,31 RON estimat