Atribuită
Cumpărare directă
. Tratat de boli infectioase. Vol. 2 - Emanoil Ceausu - 178.09 RON; 2. Managementul în bolile oculare - Marieta Dumitrache - 208.57 RON; 3. Biochimie clinică. Implicatii practice. Editia a III-a. Vol 1 si Vol 2 - Minodora Dobreanu - 123.80 RON; 4. Terapia biologică în bolile inflamatoare reumatice ale adultului - R. Ionescu, D. Opris-Belinski - 2 exemplare - total 156.19 RON; 5. Recomandări de diagnostic si tratament în bronhopneumopatia obstructivă cronică - R. Ulmeanu, C. Oancea, A. Fildan, F. Mihăltan - 25.71 RON; 6. Cardiologia în urgentă. De la prezent la viitor - M. Dorobantu, S. Onciul - 2 exemplare - total 146.67 RON; 7. Kinetologie - T. Sbenghe, M. Berteanu, S.E. Săvulescu - 2 exemplare - total 158.10 RON; 8. Urgenţe medico-chirurgicale în cabinetul de medicină dentară. Ghid practic de diagnostic şi tratament prespitalicesc - 39.05 RON; 9. Cartea mea de diabet - Mirela Culman - 65.71 RON; 10. Agenda Medicală 2020 - 93.33 RON; 11. Îndreptar de nutritie si metabolism - Dan Mircea Cheta - 23.81 RON; 12. Afectiunile reumatologice în practica medicului de familie - A. R. Bălănescu - 42.86 RON
- Număr anunț
- DA26067273
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.261,91 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.