Atribuită Cumpărare directă

Toner pentru Imprimanta HP M426, capacitate 9.000 pag.

Număr anunț
DA26065461
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu (CUI 6196942)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,07 RON
Valoare atribuită
419,07 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,07 RON

din 419,07 RON estimat