Atribuită Cumpărare directă

Pachet format din: 1. Cablu telefonic 4x2x0,5=40m;2.Cablu de interior 25x2x0,5=6m; 3.Cablu de interior 50x2x0,6=6m; 4.Patch panel 25 p =1buc; 5.Cutie de interior50p=1buc; 6.Corduri de legatura =20buc; 7.Materiale de montaj = 1buc.

Număr anunț
DA26038039
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
RADVIOR-COM SRL (CUI 12238228)
Cod CPV
50330000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.851,10 RON
Valoare atribuită
1.851,10 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.851,10 RON

din 1.851,10 RON estimat