Atribuită Cumpărare directă

Materiale reparatii sectii conform anunt ADV1160102/24.07.2020 Factura va fi emisa in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra, insotita de certificatul de conformitate. Marfa va fi livrata de catre ofertant fara a percepe taxe suplimentare pentru transport.

Număr anunț
DA26033418
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.893,88 RON
Valoare atribuită
15.893,88 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.893,88 RON

din 15.893,88 RON estimat