Atribuită Cumpărare directă

Unitate imagine Brother DR-241 CL(C/M/Y) compatibila

Număr anunț
DA26033656
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30124300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,53 RON
Valoare atribuită
139,53 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,53 RON

din 139,53 RON estimat