Atribuită
Cumpărare directă
SFOARA BUMBAC ALB - 100gr,CUTTER MIC - 9mm MAS, FOLIE DOCUMENTE A4 NOKI,CUTTER MARE - 18mm MAS HEAVY DUTY, DVD+/-R VERBATIM BULK in Bulk de 50-100buc, PLIC TC4 ( C4 ), 229*324mm, GUMAT, ALB, PLIC TC4 ( C4 ), 229*324mm, SILICONIC, ALB, PLIC TC5 ( C5 ), 162*229mm, SILICONIC, ALB, PLIC LC6 ( C6 ), 114*162mm, AUTOADEZIV, ALB,NOTES ADEZIV INDEX 12*45mm, HO-21050, NEON MIX, PLASTIC, NOTES ADEZIV INDEX 25*76mm, HO-21128, PASTEL, HARTIE, 3*50buc/set, BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 75/80mm, DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii, DOSAR din carton alb cu SINA, PIX CU GEL Office, Products - 0.7mm, CLIPS METAL Std, 32mm, cutie de 12 bucati, CLIPS METAL Std, 19mm, cutie de 12 bucati, CLIPS METAL STD 15mm, cutie de 12 bucati, MARKER PERMANENT OFFICE COVER EP11-NEGRU , CORECTOR BANDA KORES 4.2mm*15m
- Număr anunț
- DA26082699
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,12 RON
- Valoare atribuită
- 181,12 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.