Atribuită Cumpărare directă

Solid State Drive (SSD) Kingstone A400, 480GB,2.5'', SATA III SA400S37/480G Pretul include, schimbare si copierea datelor din hdd vechi.

Număr anunț
DA26032928
Autoritate contractantă
GEN KOROSI CSOMA SANDOR (CUI 13378858)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI 15610333)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat