Atribuită Cumpărare directă

Cantitatea necesara este de 144 buc. Produsele sa fie in termen de valabilitate. Va rugam sa prezentati toate autorizatiile sanitar–veterinare (pentru siguranta alimentelor), certificat constatator cod CAEN, declaratii de conformitate, autorizatii pentru mijloacele de transport. In caz contrar suntem in imposibilitatea de a va receptiona marfa. Va rugam sa respectati cantitatile comandate si sa trimiteti produsele cu autoturisme proprii (nu prin alti furnizori, curier, posta).

Număr anunț
DA26036343
Autoritate contractantă
Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Tatarai (CUI 24931693)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,40 RON
Valoare atribuită
482,40 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,40 RON

din 482,40 RON estimat