Atribuită Cumpărare directă

DCI: THIAMINUM Producator: ZENTIVA INTERNATIONAL A.S. HLOHOVEC SUCURSALA BUCURESTI Concentratie: 100mg/2ml Forma de prezentare: cut*5fiole Cota TVA: 9%

Număr anunț
DA26042231
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.590 RON
Valoare atribuită
4.590 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.590 RON

din 4.590 RON estimat