Atribuită Cumpărare directă

Panou despartitor din plexiglass transparent de 3mm, 200x100cm, fanta 55x15cm (corp A + corp B + corp C): 601 ron + tva

Număr anunț
DA26032013
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
CREATIVIA ADVERTISING SRL (CUI 5450235)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353 RON
Valoare atribuită
1.353 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353 RON

din 1.353 RON estimat