Atribuită Cumpărare directă

Servicii informare si comunicare in cadrul proiectului “Bacau Smart County”, cod SIPOCA / SMIS 808/136013 finantat prin Programul Operational Capacitate Administrativa 2014-2020

Număr anunț
DA26050366
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.647 RON
Valoare atribuită
76.647 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.647 RON

din 76.647 RON estimat