Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile care contine: 5065-9939 Capillary/fitting starter kit 0.17mm id pret unitar cu discount 2.664,50 lei x 1 buc=2.664,50 lei 0890-1763 Peek tbng 1/16 od 0.007id pret unitar cu discount 94,90 lei x 1 buc.=94,90 lei G1316-87327 SS Capillary 170*0.12mm,m/f,n-s pret unitar cu discount 268,64 lei x 1 buc.=268,64 lei G1315-87307 SS Capillary 500*0.12mm,m/m,ps/ns pret unitar cu discount 2943,46 lei x 1 buc.= 293,46 lei G1312-87303 SST Capillary 400x0.17 mm, m/m, ps/ps pret unitar cu discount 268,64 lei x 1 buc.=268,64 lei 01018-22707 PTFE Frits 5PK - 01018-22707 pret unitar cu discount 132,86 lei x 1 buc.= 132,86 lei 6040-0834-001 Agilent Vacuum Fluid 45 Gold, 1 Liter pret unitar cu discount 293,46 lei x 4 buc. = 1.173,84 lei 8660-0852 Abrasive mesh pret unitar cu discount 51,10 lei x 4 buc.= 204,40 lei 0100-2015 Micron filter 316 ss and teflon 5/pk pret unitar cu discount 310,25 lei x 2 buc.= 620,50 lei G1946-68703 ESI Nebulizer Accessory Ship Kit pret unitar cu discount 611,01 lei x 1 buc.= 611,01 lei 9301-1291 Syringe adapter pret unitar cu discount 230,68 lei x 1 buc.= 230,68 lei 0100-0900 Union, 1/16in. SS zero dead volume pret unitar cu discount 365 lei x 1 buc.= 365 lei
- Număr anunț
- DA26037749
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 31711400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.928,43 RON
- Valoare atribuită
- 6.928,43 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.