Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala de unica folosinta 3 straturi 3 pliuri, cu lamela metalica 50 buc/cutie , PRODUS PE STOC , LIVRARE 24 DE ORE. STOC LIMITAT .Produsul se livreaza cu DECLARATIE DE CONFORMITATE SI CERTIFICAT DE GARANTIE . PENTRU CANTITATE MAI MARE DE 4000 BUC PRETUL ESTE NEGOCIABIL . Pt produsul comercializat de noi se aplica : DIRECTIVE GENERALE APLICABILE: Directiva privind dispozitivele medicale: DIRECTIVA CONSILIULUI NR 93/42/EEC din 14 iunie 1993, privind dispozitivele medicale ( MDD93/42/EEC) , cu modificarile aduse prin directiva Consiliului MDD nr 2007/47/ ec. Standarde: Standarde specifice ( publicate in Jurnalul Oficial AL comunitatii europene) aplicabile acestui produs sunt : EN13485: 2016 PRET VALABIL PT MINIM 5000 BUC

Număr anunț
DA26048547
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat