Atribuită
Cumpărare directă
bride 12= 20 buc, sfranghie= 60 ml, tabla zn 0,5= 4 coli, bec led = 24 buc, panza flex 125 = 15 buc, surub cb 8*60= 240 buc, piulita m8=240 buc, smirglu= 10 ml, sarma zn = 10 kg, perie cupa flex =2 buc, banda izolat 10m= 10 buc, cuie =10 kg, aracet 1 kg= 10 buc
- Număr anunț
- DA26042499
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965,05 RON
- Valoare atribuită
- 965,05 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.