Atribuită
Cumpărare directă
ELECTROZI 2.5=9KG, DISC FLEX FI125=50BUC, DISC FLEX FI230=50BUC, APOMETRU APA CALDA 1/2=3BUC, APOMETRU APA RECE 1/2=3BUC, ROBINET OLANDEZ 1/2=6BUC, NIPLU BZ 1/2=4BUC, RACORD CU 15-1/2 NR.1=10BUC, TEU CU 15=8BUC, COT CU 15 NR.2=10BUC, RACORD WC=2BUC, TEAVA PP FI50-0.5=6BUC, COT PP 50-45=4BUC, COT PPR 50-90=4BUC, REDUCTIE PP 50-40=2BUC, REDUCTIE PP 50-32=2BUC, TEAVA CU FI15=6M, PLASA BUZAU FI8=1BUC
- Număr anunț
- DA26047153
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.054,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.054,61 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.