Atribuită Cumpărare directă

inlocuit: filtru ulei, aer, carburant, habitaclu, ulei motor, verificari cf intretinere

Număr anunț
DA26054800
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653,27 RON
Valoare atribuită
653,27 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653,27 RON

din 653,27 RON estimat