Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII REPARARE AUTO OPEL VIVARO CU NR DE INMATRICULARE B-24-YZK, CONSTAND IN D/R KIT AMBREIAJ-INLOCUIT D/R SIMERING ARBORE COTIT-INLOCUIT KIT AMBREIAJ - 1 BUC RULMENT PRESIUNE- 1 BUC LICHID FRANA 1 L- 1 BUC ULEI CUTIE VITEZE /1L-2 BUC ULEI MOTOR GM/5L-1 BUC VOLANTA- 1 BUC- PIESE, MATERIALE SI MANOPERA INCLUSE
- Număr anunț
- DA26036633
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- QUICK-RENT AUTO SRL (CUI 33685148)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.548,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.548,84 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.