Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si montaj: 1. Gazonul sintetic special pentru fotbal este cu fir de 50mm înăţime, calitate FIFA**. Densitatea gazonului este de 8505 cusături/mp, iar greutatea de 1168/mp. Datorită granulelor de cauciuc, gazonul este moale și previne orice fel de accidentări care ar putea apărea. Dimensiuni: 42,6x22,3m, adica 950mp. 2. Plase textile in jurul terenului si in spatele portilor - 780mp 3. Plasa textila porti de minifotbal 3x2x1- 2 bucat
- Număr anunț
- DA26043014
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) (CUI 4375844)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.645 RON
- Valoare atribuită
- 104.645 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.