Atribuită Cumpărare directă

Prosop pliat tip "Z", alb, gofrat, 2 straturi, 100% celuloza, 160 foi/buc

Număr anunț
DA26036915
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PACK DISTRIBUTION SRL (CUI 22138919)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,50 RON
Valoare atribuită
184,50 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,50 RON

din 184,50 RON estimat