Atribuită Cumpărare directă

SR EN ISO 10993-4:2018 Evaluarea biologică a dispozitivelor medicale. Partea 4: Selectarea testelor pentru interactiunile cu sângele Limba engleza - 1 bucata; 204.89 lei fara TVA SR EN ISO 10993-5:2009 Evaluarea biologică a dispozitivelor medicale. Partea 5: Teste pentru citotoxicitate in vitro Limba engleza - 1 bucata; 129.15 lei fara TVA ISO 19344:2015 - 1 bucata; 529.93 ron fara TVA

Număr anunț
DA26059494
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,97 RON
Valoare atribuită
863,97 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,97 RON

din 863,97 RON estimat