Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Alanin Aminotransferaza ALT = 1200 teste; GGT = 250 teste; Proteine totale = 250 teste; Fier = 300 teste; Colesterol = 300 teste; Trigliceride = 300 teste; AST = 600 teste; Acid Uric = 300 teste; Uree = 300 teste; Creatinina = 300 teste; - pret: 2,80 lei/test. HDL-Colesterol Direct = 300 TESTE - pret: 6,00 lei/test Conf. centralizator Lot 4 Vitros - nr.1129/21.07.2020
- Număr anunț
- DA26055893
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.280 RON
- Valoare atribuită
- 13.280 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.