Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN - 20269801 Design elegant, corp metalic Culoarea scriere: albastru Culorile corpului disponibile: albastru, negru, argintiu Reincarcabil cu rezerva tip Parker din metal / plastic Lungimea de scriere 2500 - 3500 m Varf 0.7 mm Ambalare : 12 buc / cutie. posibilitate de personalizare PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro -60 buc. albastru -60 buc. negru -60 buc. argintiu

Număr anunț
DA26044382
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,80 RON
Valoare atribuită
262,80 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,80 RON

din 262,80 RON estimat