Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil TN1030 6*37.82 Cartus compatibil D116L 2*54.62 Cartus compatibil wps-tn2421 5*69.75 Cartus compatibil 285a 1*37.82 Cartus compatibil 2612a 1*37.82 Cablu FTP cat5e cupru 186*1.26 Conector prelungire retea utp cat5e 8*2.52

Număr anunț
DA26066923
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,07 RON
Valoare atribuită
1.015,07 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,07 RON

din 1.015,07 RON estimat